Type to search

POLITIKA SPRÁVY

Takto Progresívne Slovensko zneužilo prezidentku Čaputovú

Aj keď Zuzana Čaputová v predvolebnej kampani sľúbila že bude prezidentkou všetkých občanov a bez kresťanov a konzervatívcov by nebola tam, kde dnes je, v súvislosti s liberálnou ideológiou a stranou Progresívne Slovensko vyvstávajú otázniky ohľadom jej nestrannosti a konzervatívci zažívajú sklamanie

 

Ako príklad možno uviesť jej predvolebný sľub, že sa nezúčastní ani na pochode za život, ani na dúhovom pochode LGBTI. Prezidentka tento sľub sčasti splnila, no deň pred Gay pride-om navštívila v bratislavskej Novej Cvernovke predstavenie s názvom Príbeh geja, príbeh lesby. Predstavenie pritom bolo súčasťou sprievodného programu podujatia Dúhový Pride, čím dala jasne najavo, ktorú ideológiu presadzuje.

 

Ďalším sklamaním pre kresťanov a konzervatívcov, ktorí ju volili, je Čaputovej odmietavý postoj k rešpektovaniu parlamentnej väčšiny v súvislosti s odmietnutím Istanbulského dohovoru. Zdá sa, že hľadá rôzne právne kľučky, len , aby nemusela istanbulský dohovor odmietnuť.

 

Najnovšie bol zrejme porušený jej ďalší sľub a to, že bude nadstranícka prezidentka a nebude slúžiť žiadnej politickej strane.

 

Čaputovej fotka sa totiž objavila na internetovej stránke Progresívneho (https://www.progresivne.sk/) Slovenska. Banner s prezidentkou nesie heslo „Postavme sa zlu, spolu to dokážeme.“ Jedná sa teda o rovnaký baner, aký Čaputová používala vo svojej predvolebnej kampani na prezidenta Slovenskej republiky.

 

(Fotka Čaputovej s Trubanom sa len nedávno objavila v novinách. Ide o premyslený marketingový ťah?)

Je síce pravdou, že Čaputová, bola členkou strany Progresívne Slovensko, no po výhre v prezidentských voľbách zo strany vystúpila. Progresívci sa tak zrejme snažia z toho ešte vyťažiť čo sa dá. Čaputovej fotografia sa objavila aj v predvolebných novinách strany Progresívne Slovensko. Je na nej spoločne s predsedom strany Michalom Trubanom. Na fotografii znie heslo „Dokázali sme to v marci, dokážeme to znova!“

PS – Spolu si údajne kupujú voličov!

Pani Natália prezradila, ako to prebieha…

Existujú teda dve možnosti. Buď progresívne Slovensko využíva prezidentku Čaputovú na svoju predvolebnú kampaň bez jej vedomia a teda je v tom nevinne, alebo sa to deje so súhlasom prezidentky, čo by bolo porušením jej predvolebného sľubu o svojej nadstraníckosti.

Matovič skritizoval protesty proti Kotlebovi!

Pozrite sa, čo odkázal Kiskovi s Trubanom…

Loading...
sk_SKSlovak
sk_SKSlovak